Konkurs Mikołajkowy

6 grudnia, w naszej szkole wszyscy uczniowie z  klas 0 – III uczestniczyli w I Konkursie  Mikołajkowym. To radosne, kolorowe wydarzenie zorganizowano w naszej szkole po raz pierwszy.

Poszczególne klasy rywalizowały ze sobą w konkurencjach literackich, sportowych i plastycznych, aby zdobyć , Puchar Św. Mikołaja. Dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem, który tego dnia przybył do nas w towarzystwie swojego niezastąpionego Elfa i śnieżynek,  by obdarować każde dziecko słodkimi upominkami.

Rozpoczynając nasz konkurs wszystkie dzieci wraz z wychowawcami oraz panią dyrektor zatańczyły wspólny świąteczny taniec, aby przekonać Mikołajado pozostania w komisji konkursu wraz ze swoimi pomocnikami.

Atmosfera konkursu udzieliła się także wychowawcom klas, którzy włączyli się do wspólnej zabawy. Przyjazna i świąteczna rywalizacja trwała do końca konkursu, który w ostateczności wygrała klasa III a zdobywając Puchar Mikołajkowy, który został wręczony przez Św. Mikołaja i Panią dyrektor Joannę Bernat. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone cukierkami. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom uczestniczącymsię w tym konkursie.