Lekcja profilaktyki

W dniu 12 września br. uczniowie klasy VIIB wzięli udział w lekcji profilaktyki  w ramach projektu „Bezpieczni w sieci i realu” realizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Komorowie. Uczniowie wysłuchali prelekcji na temat bezpiecznego zachowania się w każdej sytuacji, która przedstawił przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnej pan Andrzej Skowron. Pani psycholog przypomniała zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, a pani policjant Ewelina Gawrońska z Komisariatu Policji w Stąporkowie podsumowała prelekcję, prosząc młodzież o rozwagę, a w razie niebezpieczeństwa przypomniała o korzystaniu z zaufanych numerów telefonu . Na zakończenie panie z Koła Gospodyń Wiejskich zostawiły dla uczniów słodki poczęstunek.