Wakacje, nareszcie wakacje!!

W piątek, 24 czerwca br. o godzinie 9.00 zadźwięczał dzwonek, ale nie wzywał na lekcje, tylko oznajmił, że zaczynają się wakacje.
   Po tym trudnym roku szkolnym nadszedł czas na odpoczynek. Wszyscy uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie serdecznie powitała ich pani Dyrektor Joanna Bernat. Wyjątkowymi gośćmi byli rodzice.      Na początku pani Dyrektor przedstawiła krótkie sprawozdanie z minionego roku szkolnego. Następnym punktem było rozdanie nagród książkowych za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i czytelnictwo.
   Nagrodę otrzymał uczeń klasy 7d Igor Gregorczyk, który został finalistą III Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Historii, opiekunem Igora był pan Wojciech Ćwik. Puchar dla ucznia z najwyższą średnią powędrował do Mai Świercz - uczennicy klasy 4a, natomiast klasa z najwyższą średnią ocen i najwyższą frekwencją to klasa 5a.
   Oto nasi przymusi;
Klasa 4a - Maja Świercz
Klasa 4b – Kinga Kołodziej
Klasa V5a - Magdalena Polakowska
Klasa 5b - Gabriela Kusztal
Klas 6a - Hanna Miller
Klasa 7a - Julia Majchrzak i Marcelina Grzela
Klasa 7b - Jagna Kij
Klasa 7c -  Julia Bracik i Kamila Laskowska
klasa 7d – Igor Gregorczyk
   Za sukcesy odniesione w sporcie nagrody książkowe i dyplomy otrzymała duża grupa dziewcząt, które do zawodów przygotowywała pani Bożena Pokusa.
   Na koniec wręczono Pochwały Dyrektora i skromne upominki dla uczniów, którzy w ostatnich dniach wykazali się szczególną wrażliwością pomagając innym.
Z rąk pani Dyrektor otrzymali je uczniowie: Igor Garbacz z 7b i Kacper Wasiński z 5a
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Do zobaczenia we wrześniu.