„Wasza podróż wciąż trwa” - pożegnanie ósmoklasistów

Tegoroczne uroczyste pożegnanie absolwentów odbyło 24 czerwca. Rozpoczęło je przekazanie sztandaru siódmoklasistom. Po wystąpieniu pani Dyrektor najlepsi absolwenci zostali nagrodzeni za osiągnięcia w nauce i działalność na rzecz szkoły. Rodzice prymusów otrzymali listy gratulacyjne odebrali podziękowania.
   Puchar dla najlepszego absolwenta otrzymała uczennica klasy VIII a Weronika Niebudek. Weronika otrzymała takżenagrodę książkową i uhonorowana została bonem pieniężnym w wysokości 200 zł ufundowanym przez Stowarzyszenie NASZA SZKOŁA.
     Nagrody książkowe za najwyższą średnią i wzorowe zachowanie otrzymali również: Julia Młodawska, Julia Młodawska i Adrian Socha z klasy 8a oraz Natalia Świtakowska i Marcel Dulewicz z klasy 8b.
     Doceniono również zaangażowanie uczniów działających w Samorządzie Uczniowskim: Aleksa Sasala, Julię Młodawską, Mają Jaworską, Weronikę Niebudek, Julię Supernat, Natalię Domagałę, Klaudię Ciaś, Natalię Kotwicę, Julię Dudzic, Natalię Świtakowską, Zuzannę Matynię, Annę Szewczykowską i Kacpra Pelca.
  Za wybitne osiągnięcia w sporcie uhonorowane zostały: Julia Młodawska, Julia Supernat, Martyna Wiśniewska, Natalia Świtakowska, Amelia Chmielewska.
      Ważną część uroczystości stanowiło wystąpienie młodzieży pod kierunkiem wychowawców klas siódmych. Były wspomnienia, wesołe piosenki i teksty ku refleksji.
   Uroczystości zakończyły się występami ósmoklasistów – był polonez i prezentacja. Jeszcze tylko świadectwa…