Rozstrzygnięcie VII Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego – „FOTOINSPIRACJE”

Organizatorem konkursu było I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich, a honorowy patronat objął Starosta Konecki – Grzegorz Piec. VII edycja – „Fotoinspracji” odbyła się pod hasłem: "Szumi las...Ma czas." Opowieść zainspirowana naturą. Jak informuje nas organizator: „Konkurs miał na celu popularyzację fotografii i różnych form literackich wśród uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, rozwijanie ich zainteresowań poznawczych oraz uzdolnień”. Wyróżnienie powędrowało do Jakuba Ołowni (klasa 8a) z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stąporkowie. Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym osobiście wręczali: starosta – Grzegorz Piec oraz dyrektor I LO w Końskich – Wojciech Jasnos.