Rajd pieszy klas drugich do Czarnieckiej Góry.

21 czerwca 2022r. uczniowie klas drugich  wraz z opiekunkami  p. J. Lipowską,   Ż. Żak i E. Ciaś   wybrali się na rajd pieszy do Czarnieckiej Góry  do Ośrodka Wypoczynkowego ,,WAKO”.

Celem rajdu było:

• promowanie aktywności fizycznej
  • uwrażliwienie na piękno przyrody
  • integracja zespołów klasowych

Wszyscy zebraliśmy się przed szkołą i wyruszyliśmy o godz. 08:15. Pogoda dopisywała, idealna na marsz, który trwał 1 godz. Wszyscy uczniowie dali radę. Chociaż nie obyło się bez marudzenia i klasycznego pytania ,,daleko jeszcze?”.  Na miejscu czekał na nas grill , pieczone kiełbaski, pieczywo, słodka herbata i soki. Przed biesiadowaniem  mogliśmy wspólnie się bawić na placu zabaw, grać w piłkę, skakać na trampolinie , biegać.  Zmęczeni, ale zadowoleni  o godz. 11. 45 wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy właścicielowi Ośrodka Wypoczynkowego ,,Wako” za bardzo miłą gościnę i  poczęstunek.  Bardzo nam się podobało i mamy nadzieję, że wkrótce  ponownie się spotkamy.