Wycieczka do zoo

3 czerwca dzieci z klasy I i III pojechały na wycieczkę do Łódzkiego  ZOO gdzie miały możliwość podziwiać nowo otwarte orientarium, najnowocześniejszy kompleks prezentujący faunę i florę Azji południowo-wschodniej. Największy słoń indyjski w Europie, rekordowych rozmiarów krokodyl gawialowy oraz podwodny tunel, z którego podziwiać można przepływające nad głowami rekiny i płaszczki – to tylko część atrakcji, które można podziwiać w obiekcie. Celem wyjazdu było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO. Podczas wyjazdu była piękna pogoda, a dzieciom dopisywały dobre humory.. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Wyjazd okazał się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.