Dwa w jednym

Wiosenna wycieczka klas piątych, czyli ……………
           Dwa w jednym, …. Dzień Kobiet i Pierwszy Dzień Wiosny
   Wreszcie doczekali się upragnionej wycieczki. 23 marca 2022r. klasy 5a i 5b wyruszyły do miasta wojewódzkiego. W Kielcach, będąc w kinie Helios, obejrzeli dobry film przygodowy pt. ,,Uncharted” z  nieźle zrealizowanymi scenami walki i pościgów. Kto nie chciałby być podróżnikiem i odkrywać dawno już zapomniane skarby?  W każdym z uczniów jest takie dziecięce marzenie, dlatego tak wielu z nich przekonała postać przystojnego i dobrze zbudowanego Nate’a Drake’a. Wielu z uczniów z żalem opuszczało salę kinową, obiecując sobie, że powrócą, aby obejrzeć kolejną część przygód.
    Po rozrywce umysłowej przyszedł czas na relaks fizyczny w parku trampolin FlySky , gdzie uczestnicy mogli zadbać o ciało i  skutecznie spalić kalorie, ale także wyzwolić mnóstwo endorfin, czyli hormonów szczęścia.
   Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domów.