Wycieczka uczniów klas drugich do Teatru Lalki i Aktora ,,Kubuś” w Kielcach oraz do Manufaktury Słodyczy .

W dniu 25 marca 2022 roku uczniowie klas II a i II b pojechali na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach na spektakl pt. „Jak zostałam wiedźmą.” Aktorzy, prawdziwa scena , muzyka oraz ciekawe kostiumy przyciągały uwagę uczniów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Po spektaklu udaliśmy się do Manufaktury Słodyczy. Podczas warsztatów czekoladowych ,,Od ziarenka do tabliczki” uczniowie wykonali własną tabliczkę czekolady,  dowiedzieli się skąd pochodzi i jak smakuje prawdziwe ziarno kakaowca  oraz spróbowali  gorącej czekolady.  Na pamiątkę każdy otrzymał dyplom ,,Młodego Czekoladnika”. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd, kolejny spektakl i nowe emocje.