Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

22 czerwca 2001 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011. Uczniowie klas trzecich po zrobieniu tradycyjnego zdjecia absolwentów udali się wraz ze swoimi wychowawcami do swoich klas, gdzie otrzymali swiadectwa ukończenia szkoły. Pierwszo i drugoklasiści spotkali się na placu przy szkole, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Tradycyjnie wręczone zostały nagrody dla naszych debeściaków: finalistów konkursów przedmiotowych - Dagmara Jabłońska (biologia) - opiekun mgr Agnieszka Salata i Iwona Plech (biologia) - opiekun mgr Grażyna Jedynak. Poza tym nagrodzeni zostali prymusi klasowi, uczniowie ze 100% frekwencją, angażujący sie w pracy na rzecz Samorządu Uczniowskiego, Koła Dziennikarskiego, Koła Wideofilmowca, Koła bibliotecznego, grupy teatralnej TALEJA, medalistów turnieju pływackiego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka.