Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29 czerwca 2012 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011. Uczniowie klas trzecich po zrobieniu tradycyjnego zdjecia absolwentów udali się wraz ze swoimi wychowawcami do swoich klas, gdzie otrzymali swiadectwa ukończenia szkoły. Pierwszo i drugoklasiści spotkali się na placu przy szkole, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Tradycyjnie wręczone zostały nagrody dla naszych debeściaków: finalistów konkursów przedmiotowych - Dagmara Jabłońska (biologia i historia) - opiekun mgr Agnieszka Salata i mgr Małgorzata Stradomska, Katarzyna Tomala (historia)- opiekun mgr Małgorzata Stradomska, Konrad Komisarczyk (historia) i Maciej Ćwik (historia) - opiekun mgr Wojciech Ćwik, Oktawian Góral (język rosyjski) - mgr katarzyna Matyszczak. Poza tym nagrodzeni zostali prymusi klasowi, uczniowie ze 100% frekwencją, angażujący sie w pracy na rzecz Samorządu Uczniowskiego, Koła Dziennikarskiego,Koła Fotograficznego, Koła Wideofilmowca, Koła bibliotecznego. Nagrody książkowe i dyplomy ufundowała Rada Rodziców. Nasi sportowcy: Daniel Rurarz, Kamil Dziurdź, Maciej Jedynak, Iwona Wąsowska otrzymali nagrody pieniężne wręczone przez Burmistrz Miasta Stąporkowa. Zwycieżcy szkolnego Euro - uczniowie klasy sportowej obdarowani zostali koszulkami w barwach narodowych, które ufundował UKS Sport Start.