Praga 2013 z przygodami

Wycieczka klas trzecich do Pragi – 12 – 14 czerwca 2013.
I nadeszła. Wyczekiwana z niepokojem. Poprzedzona patrzeniem w niebo i na prognozy pogody. Rozpoczęła się o 5. 30 w promieniach słońca. A potem było jak u Hitchcocka. W roli trzęsienia ziemi… i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi. Emocji było sporo. A potem Adrspach i nocleg.  A nawet dwa noclegi. Pizza. Zabawa. W rolach samozwańczych, dobrowolnych strażników „spokoju i dobrego snu wychowawców” Mateusz J. i Maciek J. z III c.
 W Pradze upał, most Karola, zmiana warty przed siedzibą prezydenta Republiki Czeskiej  i piękne widoki, ale przede wszystkim myśl: „KIEDY WRESZCIE PÓJDZIEMY COŚ ZJEŚĆ?"
Trzeci dzień to kilka godzin spędzonych na wspinaczce i schodzeniu w dół.  Niektórzy zaliczyli nawet bliskie spotkania z podłożem. W roli muzy  dla popisów wokalnych przewodnika – Ada W. z III a. Ci, co nie słyszeli niech żałują. Po obiedzie – do domu.