Tel:(41) 37-41-082

E-mail: sekretariat@psp2staporkow.szkolnastrona.pl

Na mecze do Kielc.

Dnia 20 października III a była na meczu w Kielcach w Hali Legionów.

Effector Kielce przegrał ze PGE Skrą Bełchatów 1:3 (18:25, 20:25, 25:14, 16:25) w meczu 2. kolejki PlusLigi. Ale trzeci set w wykonaniu kieleckiego zespołu na pewno przejdzie do historii.
Pierwsze dwa sety wyglądały bardzo podobnie. Do połowy setów gospodarze i goście walczyli punkt za punkt. Później do głosu dochodzili goście, którzy szybko osiągali kilkupunktową przewagę. Z kolei trzeci set to miażdżąca przewaga Effectora. Rozpędzony Effector wygrał go bardzo wysoko, bo aż 25:14. Bełchatowianie w kolejnej odsłonie zagrali mocno skoncentrowani i nie dali już sobie odebrać punktu za całe spotkanie.

Effector Kielce: Lipiński, Jungiewicz 18, Staszewski 1, Poglajen 9, Polański 5, Dryja 9, Sufa (libero) oraz Kaczmarek (libero), Buchowski 8, Bieniek, Wolański, Romanutti.

PGE Skra Bełchatów: Uriarte 1, Wlazły 16, Tuia 12, Antiga 17, Pliński 13, Wrona 6, Zatorski (libero) oraz Brdovic, Włodarczyk 1, Kłos 2, Pietrzak 2.

MVP: Stephane Antiga