Gminny Konkurs Sztuki Recytatorskiej

W maju w formie online odbył się finał 13. edycji konkursu recytatorskiego „Wierszowisko”, którego tegoroczną tematyką była szkoła.
„To jest coroczny konkurs organizowany przez DK w Stąporkowie. Sprawdza umiejętności recytatorskie uczestników w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 1-3 i klasy 4-8. Na tegoroczny konkurs dotyczący szkoły w ramach Tygodnia Bibliotek należy wysłać dwa nagrania, dwa filmiki z prezentacją. Jeden z tekstów może być wierszem, fragmentem prozy o tematyce szkoły. Drugi to tematyka dowolna – informował Marcin Michalczyk, bibliotekarz.
W wyniku gminnego konkursu sztuki recytatorskiej uczniowie naszej szkoły: Jakub Stępień - 2a, Amelia Zajęcka - 3a, Jagna Kij - 6b i Hanna Żak odnieśli sukces.
Serdecznie gratulujemy!!!