Szkolny Dzień Czekolady i Uprzejmości

Środa w naszej szkole była bardzo miłym, słodkim dniem. Samorząd Uczniowski zorganizował obchody Szkolnego Dnia Czekolady - niekwestionowanej królowej słodyczy. Jej smak i aromat znany jest od wieków, dostarcza nam witamin, żelaza, magnezu a przede wszystkim niebiańskiej przyjemności, której nie mogą oprzeć się nawet najwytrwalsi. W tym dniu obchodziliśmy również Dzień Uprzejmości. Uczniowie miłym słowem, gestem i uśmiechem  na twarzy witali wszystkich uczniów oraz pracowników naszej szkoły. Swoją postawą pokazali nam jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Tego dnia przygotowane przez uczniów naszej szkoły  słodkości takie jak babeczki, cukierki czy kostki czekolady rozeszły się błyskawicznie a na ustach wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły gościł uśmiech.
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za pomoc i zaangażowanie.