Spotkanie z okazji 80-lecia Tajnej Organizacji Nauczycielskiej i Dnia Seniora.

W dniu 20 listopada br. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie odbyło się spotkanie pokoleń z udziałem naszych uczniów. Okazją do świętowania była 80 rocznica TON-u i Dzień Seniora. Uczniowie zaprezentowali krótki i  wzruszający program artystyczny, w którym nawiązali do czasów okupacji i zniewolenia polskiej szkoły. Emerytowani nauczyciele i pracownicy oświaty byli pełni podziwu dla tych młodych ludzi, dlatego za występ otrzymali gromkie brawa i słowa podziękowania, które w imieniu wszystkich zebranych, skierowała do uczniów pani Barbara Sionkowska-przewodnicząca Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP.

W uroczystości udział wzięli:

Adam Michalski, Michalina Pardoła- klasa VII B, Julia Stachera, Jędrzej Ordziński, Kinga Kurp- klasa VII A, Julia Młodawska, Janek Kalita-klasa VI A-którzy zachwycili swoją recytacją, pięknie na pianinie zagrała-Matylda Choromańska-klasa VIIA a swoimi głosami wzruszyli- Natalia Boruń-klasa VIIIA  i Wojtek Misiowiec-klasa VB. Uczniowie przygotowani pod kierunkiem pań: Agnieszki Wojcierowskiej i Renaty Cichackiej.