Ciekawa lekcja otwarta w klasie 1b z udziałem rodziców

Dnia 13 listopada 2019 roku w ramach zajęć rozwijających kreatywność, wychowawca Marianna Okła i uczniowie klasy 1 b  PSP Nr 2 w Stąporkowie zorganizowali zajęcia otwarte dla rodziców. Zgodnie z propozycją uczniów na zajęcia zostali zaproszeni rodzice. Celem tego spotkania było wykonanie karty okolicznościowej w ramach akcji „Zostań Aniołem” adresowanej do dzieci chorych onkologicznie pt. „Wylosuj Anioła”. Niektórzy rodzice chętnie skorzystali z zaproszenia, a szczególną niespodzianką było przybycie babci. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i pod czujnym okiem wychowawcy wykonywały powierzone im zadanie. Pomocą i radą służyli uczniom obecni na spotkaniu goście. Od początku panowała serdeczna i życzliwa atmosfera. Dzieci znały cel akcji, dlatego w swoją pracę włożyły dużo serca, co wywołało łzy wzruszenia. Kartki zostaną przekazane do adresatów. Bardzo dziękuję obecnym na tych zajęciach mamom i babci. Już dziś serdecznie zapraszam do dalszej współpracy i  wspaniałej zabawy z naszymi dzieciakami- uczniami klasy 1 b na kolejnych zajęciach.

Wychowawca: Marianna Okła