Ślubowanie przedszkolaków

Dnia 23 października br. odbyła się wyjątkowa uroczystość  dla naszych najmłodszych-Pasowanie na starszaka i przedszkolaka.
Dzieci w galowych strojach demonstrowały swoje umiejętności przed starszymi kolegami i zaproszonymi gośćmi - Panią Burmistrz Dorotą Łukomską i dyrektorem  Centrum Usług Wspólnych Panem Michałem Ginalskim. Tańczyły, śpiewały, zachęcały do aktywności fizycznej, grały na instrumentach, deklamowały wiersze patriotyczne. Występy zachwyciły publiczność, która maluczkich artystów nagrodziła gromkimi brawami.
Po części artystycznej nastąpiło uroczyste PASOWANIE!  Dzieci przyodziały birety i z powagą przystąpiły do składania obietnicy przedszkolaka i starszaka. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Bernat, życząc małym uczniom dużo radości ze zdobywania wiedzy i przyjemnego spędzania czasu w szkole. Na  zakończenie uroczystości Pani Burmistrz - Dorota Łukomska  i dyrektor  Centrum Usług Wspólnych -  Pan Michał Ginalski,  wręczyli  dzieciom upominki i złożyli serdeczne gratulacje.