Udział harcerzy w LX Rajdzie Szlakami Walk Partyzanckich

W dniach 27 - 29 września nasza drużyna reprezentowana przez 7 harcerek z kas 6 a i 7 b wzięła udział w jubileuszowym LX rajdzie Szlakami Walk Partyzanckich organizowanym przez Hufiec Końskie. Na trasę harcerską zgłosiło się 8 patroli. Nasz nosił nazwę "Siódemka z Szóstki". Trasa rajdu rozłozona na trzy dni wiodła nas z Siepli do Miedzierzy, następnie z Miedzierzy do Pomykowa, a na koniec z Pomykowa do Końskich, gdzie zbiegały sie wszystkie trasy rajdu pokoleniowego. Na trasie rajdu czekały nas różne zadania, m.in. nadawanie wiadomosci alfabetem Morse,a, wykonanie nosz i przeniesienie rannego, utworzenie makiety naszego państwa. Chociaż tym razem nie udało nam się stanąć na podium, to zabawa była wspaniała. Wiele sie nauczyliśmy, miło i zdrowo spędziliśmy wspólnie czas.