Spotkanie z policjantami

18 marca w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Stąporkowie gościli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Końskich aby porozmawiać z uczniami na temat bezpieczeństwa drogowego i bezpiecznego korzystania z Internetu.

18 marca, przed południem nasza szkołę  odwiedził mł. asp. Łukasz Morka oraz st. sierż. Piotr Przygodzki z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Podczas spotkania poruszono tematykę związaną z bezpieczeństwem na drodze i w Internecie. cyberprzemocą, tzw. hejtem, mową nienawiści oraz tolerancją. W spotkaniu wzięło udział 467 uczniów z klas 0 – VIII i III klas gimnazjalnych. W dyskusję aktywnie włączali się uczniowie z naszej szkoły. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.