KLASA III h - wychowawca mgr Barbara Orczyk
2021-07-15
1. Bartosiński Kamil
2. Boruń Marcin
3. Brożyna Kamil
4. Czop Karol
5. Dobrowolski Arkadiusz
6. Dudzic Karol
7. Fitas Magdalena
8. Gonciarz Małgorzata
9. Kołodziej Przemysław
10. Lachowska Weronika
11. Hościński Mateusz
12. Pardoła Kinga
13. Piwowarska Beata
14. Rut Dawid
15. Smolińska...
Czytaj
Więcej
o: KLASA III h - wychowawca mgr Barbara Orczyk
KLASA III g - wychowawca mgr Agnieszka Salata - Włodarczyk
2021-07-15
1. Boruń Anna
2. Chrzan Magdalena
3. Ciaś Maciej
4. Ciaś Urszula
5. Dulewicz Patryk
6. Gontek Aneta
7. Kujawska Małgorzata
8. Kurp Dawid
9. Pałosz Ilona
10. Pokusa Agata
11. Polakowski Mateusz
12. Pronobis Adrian
13. Purtak Sebastian
14. Różańska Róża
15. Różański Zbigniew
16. Sorbian...
KLASA III f - wychowawca mgr Ksenia Rupniewska
2021-07-15
1. Bańkowski Sylwester
2. Barańska Weronika
3. Błoński Piotr
4. Boczek Kamil
5. Borkowska Katarzyna
6. Grabarczyk Łukasz
7. Grzela Monika
8. Jończyk Wojciech
9. Kędzierska Katarzyna
10. Kolbuch Katarzyna
11. Kowalczyk Urszula
12. Kucy Mateusz
13. Lisowski Dominik
14. Okła Dominika
15. Oussar...
KLASA III e - wychowawca mgr Małgorzata Figiel
2021-07-15
1. Dudek Milena
2. Dziurdź Michał
3. Garczyk Ewelina
4. Iłżecka Anna
5. Krzysztofik Agnieszka
6. Kuliński Andrzej
7. Lengier Aneta
8. Michalska Aneta
9. Młynarczyk Aleksandra
10. Mosiołek Agnieszka
11. Ociepka Marta
12. Polakowska Agnieszka
13. Polewana Aneta
14. Rutkowska Patrycja
15. Sanecka...
KLASA III d - wychowawca mgr Elżbieta Teler
2021-07-15
1. Filipiak Krystian
2. Fitas Mario
3. Garbacz Paweł
4. Jasińska Hanna
5. Kasik Paulina
6. Kos Mateusz
7. Kowalczyk Izabela
8. Kowalczyk Marcin
9. Krawczyk Michał
10. Kurp Paweł
11. Matuszczak Adrian
12. Polak Marta
13. Rurarz Mateusz
14. Sorbian Magdalena
15. Sroka Anna
16. Teper Urszula
Czytaj
Więcej
o: KLASA III d - wychowawca mgr Elżbieta Teler
KLASA III c - wychowawca mgr Grażyna Jedynak
2021-07-15
1. Bieniasz Dominika
2. Brożyna Karolina
3. Duda Karol
4. Dulewicz Bartosz
5. Jakubowski Jakub
6. Janik Luiza
7. Kasprzyk Jakub
8. Książek Kamila
9. Majos Marcin
10. Maleszak Damian
11. Michalska Karolina
12. Nader Dagmara
13. Pieprzak Klaudia
14. Połeć Dagmara
15. Połeć Kacper
16. Salata...
Strona: 1/2
- Strona 1
- Strona 2
- Następna strona
- Ostatnia strona