Wycieczka klas czwartych na Farmę Iluzji w Mościskach

W dniu 4 czerwca b.r. klasy czwarte odwiedziły Farmę Iluzji w Mościskach. Na przepięknie położonej Farmie możemy przekonać się, że nie zawsze warto wierzyć w to, co się widzi.. Na terenie parku odwiedziliśmy  wiele niesamowitych miejsc, które sprawią, że przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Weszliśmy do Latającej Chaty Tajemnic, oglądaliśmy  swoje (a może nie swoje) odbicie w Labiryncie Luster, przeszliśmy  przez Tunel Zapomnienia, byliśmy w Zakręconym Domku . Po drodze widzieliśmy sporo interaktywnych instalacji, takich jak Lasek Doświadczeń, Lewitujące piłeczki czy Głowa na Talerzu – niezwykła iluzja, która… całe szczęście jest tylko iluzją. Zobaczyliśmy także Lewitujący Kran i poruszający się Magiczny Domek. Można było  poczuć się jak olbrzym siadając na gigantycznych krzesłach, zagrać w szachy. Świetną zabawą był Wiklinowy Labirynt. Po obiadku zakupiliśmy pamiątki i w fantastycznych nastrojach wróciliśmy do Stąporkowa.