MIKOŁAJKI

Dnia 6 grudnia 2016r. uczniowie klas IV z aktywu bibliotecznego i koła teatralno- literackiego zaprezentowali przedstawienie „ Skąd Święty Mikołaj bierze prezenty” dla klas  0 - IV. Całość spektaklu przeplatana była wesołymi piosenkami i wierszami w wykonaniu uczniów klas młodszych za co Mikołaj nagradzał cukierkami. Gościowi towarzyszyły elfy       i śnieżynki. Po zakończeniu części artystycznej we wszystkich klasach częstował uczniów cukierkami, a w klasach młodszych rozdawał paczki.

Podsumowując projekt „ Moja postać z bajki” ogłoszono rozstrzygnięcie dwóch konkursów w klasach IV – VI: plastycznego „ W świecie bajek” oraz literackiego „Baśnie, bajki, bajeczki”. W konkursie plastycznym zostały przyznane trzy pierwsze miejsca:

1. Julia Stąpór klasa V a,

2. Igor Kawecki klasa V a,

3. Karolina Wrona klasa VI a

oraz pięć wyróżnień: Zuzanna Lunge klasa VI a,  Kaja Wierzbowska klasa V a, Magdalena Kowalczyk klasa V a, Alicja Komisarczyk klasa VI a, Maja Dudzik klasa V a.

Natomiast w konkursie literackim zostały przyznane cztery wyróżnienia:

• Natalia Boruń klasa V b,
  • Magdalena Kowalczyk, Oliwia Ksel, Olga Górecka klasa V a- praca zbiorowa,
  • Eliza Szcześniak klasa VI a,
  • Alicja Komisarczyk klasa VI a.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział.