Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

„BO NICZYM JEST OJCZYZNA BEZ PRZESZŁOŚCI”- uroczysta akademia z okazji  Dnia Odzyskania Niepodległości.

W czwartek, 10 listopada 2016 r. w naszej szkole odchodzono Dzień Niepodległości. Część oficjalną akademii rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły oraz odśpiewanie Hymnu Państwowego. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie klas V Szkoły Podstawowej oraz uczniowie z koła teartralnego z Gimnazjum przybliżyli wszystkim widzom historię naszego kraju – czasów, gdy Polska straciła niepodległość i zniknęła z map świata. Apel był przedstawiony w bardzo ciekawej formie – teatr cieni oraz prezentacja multimedialna zainteresowała młodszych kolegów i koleżanki, a przepiękne  pieśni żołnierskie uatrakcyjniły przedstawienie. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.