Apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Nauczyciela obchodzonego w naszej szkole, występowali na scenie nasi koledzy i koleżanki z Publicznego Gimnazjum. Wszyscy bawili się świetnie w rytmie znanego przeboju zespołu Weekend: "Ona tańczy dla mnie". Pani dyrektor Joanna Bernat oraz przedstawicielka Rady Rodziców pani  Agnieszka Socha złożyły serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom, pedagogom i pracownikom naszej szkoły.

Podczas spotkania w Domu Kultury w Stąporkowie z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele Zespołu Szkół: pani dyrektor Joanna Bernat, pani wicedyrektor Lidia Dąbrowska, pan Wojciech Ćwik otrzymali nagrody burmistrza Stąporkowa. Występy dzieci z Samorządowego Przedszkola w Stąporkowie umiliły ten uroczysty dzień.