Jeden z Dziesięciu

Już po raz piąty odbył się w naszej szkole turniej wiedzy „Jeden z Dziesięciu”. Ta jubileuszowa już impreza odbyła się tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka. W eliminacjach wzięło udział ponad 30 uczniów ale miejsca w finale było tylko 10.
Zajęli je:
Jakub Bednarz                        II c
Rafał Grabowski                    III d
Kacper Ksel                            II c
Sandra Boczek                       II d
Anna Kusztal                         III e
Mikołaj Sanecki                      III b
Ernest Młodawski                  II c
Karol Bernat                           III d
Igor Pardoła                           III d
Aleksandra Słoka                   III d
Konkurs budził duże emocje i zainteresowanie widzów.
             Po ciężkiej walce wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła”
            Zwyciężył Rafał Grabowski i otrzymał dysk zewnętrzny 1TB, drugie miejsce zajęła Sandra Boczek – nagroda Power Bank, trzecie Jakub Bednarz – głośnik przenośny. Pozostali uczestnicy otrzymali jako nagrody pocieszenia myszki bezprzewodowe. Zapraszamy za rok.
Organizatorzy:            Barbara Kawecka, Agnieszka Wojcierowska, Katarzyna Jędrzejczyk i Wojciech Ćwik