Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
 jutro wakacje, lekcje skończone...

23 czerwca 2017r. - dzień, w którym rozpoczęły się wakacje, nadszedł czas zasłużonego odpoczynku.
Pierwszoklasiści i drugoklasiści zebrali się na holu w budynku gimnazjum, aby odebrać świadectwa, nagrody książkowe i dyplomy.
      Wszystkich zebranych powitała serdecznie pani Dyrektor Joanna Bernat. Następnie wyróżniono nagrodami książkowymi i dyplomami uczniów z najwyższą średnią, mających osiągnięcia w konkursach tematycznych, plastycznych i zawodach sportowych.
         Wśród drugoklasistów znaleźli się również finaliści konkursów przedmiotów, są to:
Miłosz Sobczyk - kl. II e
- finalista konkursu mateamtycznego - opiekun p. Alicja Stępień
Mateusz Salata - kl. II c
- finalista konkursu biologicznego - opieun p. Agnieszka Włodarczyk - Salata
Karolina Błońska - kl. II a
- finalistka konkursu geograficznego - opiekun p. Ksenia Rupniewska
Gratulujemy wyróżnionym i finalistom, mamy nadzieję, ze w przyszłym roku szkolnym nagród będzie znacznie więcej.
Na zakończenie obejrzeliśmy scenkę z życia szkoły w wykonaniu uczniów:
Joanny Szocińskiej - kl. IIb
Aleksandra Okły - kl. IIb
Kacpra Sasala - kl. IIe
- dziękujemy aktorom.
Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie odebrali świadectwa.
                                                                                                          Słonecznych wakacji!