Czytaliśmy Żeromskiego...

W dniu 8 czerwca br. odpowiedzieliśmy na apel Marszałka pana Adama Jarubasa i wzięliśmy udział w akcji" Świętokrzyskie czyta Żeromskiego".
Spotkanie prowadziła uczennica klasy 1a - Natalia Rożek, która powitała zebranych znanymi słowami pisarza "Puszczy Jodłowej".
Czytano fragmenty znanych utworów twórcy naszego regionu, a były to "Syzyfowe prace", 'Przedwiośnie", "Wierna rzeka", "Siłaczka", "Zamieć".
Utwory czytali: Kacper Wojna, Konrad Zroślak, Alicja Ciszek, Karolina Błońska, Joanna Szocińska, Aleksander Okła, Patrycja Kocowicz, Aleksandra Dudzic, Kamil Lisowski i pani Agnieszka Wojcierowska.
   Spotkanie zakończono prezentacją multimedialną, która przybliżyła życie i  twórczość Stefana Żeromskiego przygotowaną przez ucznia klasy 3F - Michała Biercia.