Dzień Dziecka

Tradycyjnie, od kilku lat w naszej szkole 1 czerwca nie ma zajęć. Obchodzimy Dzień Dziecka. W tym roku po raz szósty odbył się turniej- JEDEN Z DZIESIĘCIU-, w którym uczestniczyli uczniowie wyłonieni po wcześniejszych eliminacjach.
Zwycięzcami zostali:
1. Piotr Kurcbart
2. Norbert Garbacz
3. Julia Soczawa
Wszyscy  uczestnicy zostali uhonorowaniatrakcyjnymi nagrodami (sprzęt elektroniczny)ufundowanymi przez Stowarzyszenie NASZA SZKOŁA.Organizatorami tegoż przedsięwzięcia od kilku lat są: p.Wojciech ĆWIK, p.Barbara KAWECKA,p.Agnieszka WOJCIEROWSKA i p.Katarzyna JĘDRZEJCZYK.
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie za rok!
W godzinach przedpołudniowych odbyły się rozgrywki sportowe: chłopcy-piłka nożna, dziewczęta:siatkowa. Chłopcy rozegrali mecz z nauczycielami

Stowarzyszenie „Nasza Szkoła” i Rada Rodziców nie zapomniały o tym dniu i zapewniły poczęstunek - słodką bułeczkę i czekoladowy batonik.

Dziękujemy za miło spędzony czas!