8 Marca

Tradycyjne, jak co roku panowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla Pań i Koleżanek krótką  część artystyczną, która była nie tylko miłą niespodzianką, ale chwilą odprężenia od codzienności.
        Uczniowie klas II i III zaprezentowali program telewizyjny w sposób humorystyczny, była prognoza pogody, moda dla pań, serial komediowy "Ona i on", ćwiczenia relaksujące, a na koniec piosenka "Baśka" z repertuaru Wilków.
            Program artystyczny zakończono życzeniami dla wszystkich Pań.
Następnie głos zabrała pani dyrektor Joanna Bernat, która w imieniu wszystkich Pań podziękowała za występ i piękne życzenia. Słowa podziękowania skierowane zostały do pań: Małgorzaty Szot, Agnieszki Wojcierowskiej i Renaty Cichackiej, które wsparły chłopców w przygotowaniu tej uroczystości.