DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE...

Dziewczyny z klasy II i III postanowiły chłopcom i Panom z naszej szkoły zrobić miłą niespodziankę. Przygotowały krótką część artystyczną na wesoło, którą obejrzeli nauczyciele i uczniowie gimnazjum we wtorek. Był to program telewizyjny "Mleko czy kakao", w którym nie zabrakło ćwiczeń relaksujących i mody dla Panów, odbył się też mecz piłki nożnej. Najbardziej przypadła do gustu część programu: "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie trzej uczniowie -ochotnicy i Pan psycholog Tomasz Dudek prezentowali wylosowane wcześniej piosenki. Ich występ oceniało Jury w składzie: pani Dyrektor-Joanna Bernat, p. Monika Kaczmarek, p. Renata Cichacka i przewodnicząca SU - Klaudia Telecka. Wybór był trudny, bo Panowie reprezentowali wysoki poziom. Zwycięzcą został uczeń klasy IIIA - Michał Kotwica, II miejsce zajął uczeń klasy IB - Miłosz Kujawa, III - Daniel Swarek z klasy IIB, szczególne wyróżnienie otrzymał Pan Tomasz Dudek. Wszyscy występujący otrzymali ciekawe nagrody.
Na koniec były też życzenia dla Panów. Z pewnością takie chwile pozostają w pamięci każdego z nas.
Program przygotowany był pod kierunkiem p. Moniki Kaczmarek - opiekunki SU.