Jutro wakacje - zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Jutro wakacje...
       Szybko upłynęło dziesięć miesięcy i nadszedł  22 czerwca- dzień, w którym kończą się zajęcia, rozpoczynaja wakacje. Uczniowie klas drugich  zgromadzili się na holu w budynku gimnazjum, w bardzo kameralnym nastroju pożegnali się ze szkołą. Pani wicedyrektor Lidia Dąbrowska powitała uczniów, nauczycieli, skierowała do nich pełne ciepła słowa podziękowania za miniony rok szkolny.Uczniowie z najwyższą średnią ocen zostali wyróżnieni i uhonorowani nagrodą książkową i dyplomem dla rodzica.
Byli to; Bartosz Majos - klasa II B, Kamila Szot - klasa II C, Natalia Miązek - klasa II D, Daria Gąbarczyk - klasa II D, Aleksandra Zynkowska - klasa II D, Filip Wołowiec - klasa II D.
W tym roku szkolnym postanowiono wyróżnić klasy z wysoką frekwencją i najwyższą średnią ocen na poziomie klas II.
Wśród nagrodzonych znalazły się klasy;
II A- wysoka frekwencja i IIC- wysoka średnia ocen.
Nagrodzono też uczniów za pracę na rzecz szkoły, biblioteki i wyróżniajacych się w sporcie.
Na zakończenie pani wicedyrektor Lidia Dąbrowska złożyła wakacyjne życzenia dla uczniiów i nauczycieli, życzyła dużo słońca, a przede wszystkim zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu!!!!