Dzień Dziecka

W tym roku przypadał w piątek – w dniu wolnym od zajęć dydaktycznych. Przenieśliśmy więc świętowanie na poniedziałek, 4 czerwca.
    Były gry i zabawy w „Krainie szczęścia” – dla najmłodszych, popcorn i wata cukrowa - dla ciała, rozgrywki w piłkę nożną – dla kondycji. Przede wszystkim jednak – JEDEN Z DZIESIĘCIU – dla umysłu.
   W tej cyklicznej, już po raz ósmy organizowanej imprezie, uczestniczyli wybrani drogą eliminacji uczniowie gimnazjum i klas siódmych szkoły podstawowej.
    Zwycięzcą z rewelacyjnym wynikiem 142 p. okazał się Kacper Wojna z kl. III a, zaś w III rundzie współzawodniczyli z nim Julia Kusztal i Filip Wołowiec – uczniowie kl. II d.
   Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców – sprzęt elektroniczny oraz dla uczestników turnieju – butelki filtrujące  - zakupiono z funduszy Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła”.
   Strona organizacyjną przedsięwzięcia kierowali  - tradycyjnie P. Wojciech Ćwik, p. Katarzyna Jędrzejczyk, p. Barbara Kawecka oraz p. Agnieszka Wojcierowska.
     W telewizji turniej trwa pół godziny, my bawiliśmy się ponad dwa razy dłużej!
Do zobaczenia za rok podczas następnej edycji!