Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wrzesień - czas wracać do szkoły...
          W tym roku  4 września powitano nowy rok szkolny 2017/2018. Na hali sportowej zebrali się uczniowie klas II, III gimnazjum i szkoły podstawowej. Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Bernat, witając wszystkich bardzo serdecznie i ciepło, mimo deszczowego i chłodnego poranka. Szczególne słowa powitania skierowała do najmłodszych- przedszkolaków i uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Głos zabrała również przedstawicielka uczniów z gimnazjum -Kamila Olejarz. Na zakończenie wystąpiła Pani Burmistrz Dorota Łukomska, która w kilku słowach zwróciła się do uczniów i nauczycieli, życząc im sukcesów w nauce i radości z wykonywanej pracy.
Po uroczystym powitaniu uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.