Jeden z dziesięciu 2019
           Z okazji Dnia Dziecka, w poniedziałek, 3 czerwca odbyła się 9. już edycja szkolnego turnieju wiedzy „Jeden z dziesięciu”, którą przygotowali i przeprowadzili Wojciech Ćwik, Barbara Kawecka, Katarzyna Jędrzejczyk i Agnieszka Wojcierowska.
Uczestniczyli w nim zawodnicy wybrani w drodze eliminacji, reprezentujący klasy gimnazjalne: Aleksandra Zynkowska, Samuel Wróbel, Piotr Wrona, Aleksandra Ciepluch, Małgorzata Boruń, Bartosz Brandeburg, Filip Wołowiec, Mateusz Lisowski , Kinga Gonciarz i Amelia Rynkiewicz. Przy wsparciu publiczności uczestnicy odpowiadali na pytania z wiedzy ogólnej. Trójka finalistów: Samuel Wróbel, Piotr Wrona i Ola Ciepluch stoczyła fantastyczna rozgrywkę, której zwycięzcą ze świetnym wynikiem 252 punktów został uczeń klasy III a Samuel Wróbel.
Wszystkim uczestnikom turnieju wartościowe nagrody (sprzęt elektroniczny) ufundowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła” wręczyła pani dyrektor Joanna Bernat. Atmosfera sprzyjała dobrej zabawie. Mamy nadzieję spotkać się za rok
          Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski zorganizował Szkolną Familiadę. Do udziału w konkursie zgłosiło się 12 drużyn, dlatego 29 maja zostały przeprowadzone eliminacje. Do finału zakwalifikowały się drużyny z klas trzecich:

- z klasy IIIC – Aniołki Salaty w składzie: Aleksandra Ciepluch, Julia Wasińska, Kinga Gonciarz, Kamila Szot, Emilia Wierzbowska
 - z klasy IIIB  - Ekipa Renaty w składzie: Aleksandra Wiatr, Oliwia Książek, Miłosz Kujawa, Konrad Zroślak, Kacper Blecharski.

4 czerwca odbyła się Szkolna Familiada. W rolę prowadzących wcielili się Aleksandra Niziołek i Kacper Gwarek. Drużyny odpowiadały na 4 pytania, na które wcześniej odpowiedzi udzielali ankietowani. Więcej punktów zdobyła drużyna Aniołki Salaty, która zakwalifikowała się do finału, w którym przedstawiciele odpowiadali na pytania. Zwycięska drużyna otrzymała bon na pizzę, a wszyscy uczestnicy słodki upominek.