Już wakacje, strumyk, las, płyną w dal obłoki…

25 czerwca dobrnęliśmy do mety. Zakończył się rok szkolny, który ze względu na pandemię  nie był łatwy. Dobrze, że w ostatnim miesiącu mogliśmy wrócić do szkolnych ławek i spotkać się z koleżankami i kolegami. Uroczystość zakończenia roku szkolnego też miała inny charakter niż dotychczas, na sali gimnastycznej zebrali się tylko uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie i  stuprocentową frekwencję.
    Zebranych powitała pani Dyrektor Joanna Bernat, krótko podsumowała miniony rok. Jako pierwszy nagrodę otrzymał przymus szkoły, a jest nim uczeń klasy 6d -  Igor Gregorczyk, który oprócz wysokiej średniej otrzymał tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii. Igor otrzymał nagrodę książkową i uhonorowany został bonem pieniężnym w wysokości 200 zł ufundowanym przez Stowarzyszenie NASZA SZKOŁA. Do konkursu historycznego Igora przygotowywał p. Wojciech Ćwik
Wielkie gratulacje dla Igora!!!.
Następnie pani Dyrektor Joanna Bernat i pan Dyrektor Wojciech Ćwik  wręczyli nagrody i dyplomy uczniom z wysoką średnią ocen i listy gratulacyjne dla  rodziców prymusów klasowych.
Oto nasi przymusi:
klasa 4a – Iza Bała, Zofia Rokita
klasa 4b - Maksymilian Ptak
klasa 5a - Hanna Miller
klasa 6a - Marcelina Grzela
klasa 6b - Jagna Kij, Wojciech Misiowiec
klasa 6c - Kamila Laskowska
klasa 6d - Igor Gregorczyk
klasa 7a - Julia Młodawska
klasa 7b - Anna Szewczykowska
Wielkie gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!
Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor skierowała kilka ciepłych słów do  zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli, życząc udanego letniego wypoczynku.