„Stoimy w progu tej naszej drogi” - pożegnanie ósmoklasistów.

Tegoroczne uroczyste pożegnanie absolwentów odbyło 24 czerwca się w reżimie sanitarnym z mniejszą niż zwykle liczbą gości.
    Rozpoczęło je przekazanie sztandaru i kroniki szkoły siódmoklasistom. Po wystąpieniu pani dyrektor najlepsi absolwenci zostali nagrodzeni za osiągnięcia w nauce i działalność na rzecz szkoły. Zaproszeni rodzice odebrali podziękowania. Puchar dla najlepszego absolwenta otrzymała uczennica klasy VIII a Matylda Choromańska. Matylda otrzymała także  nagrodę książkową i uhonorowana została bonem pieniężnym w wysokości 200 zł ufundowanym przez Stowarzyszenie NASZA SZKOŁA.
Nagrody książkowe za najwyższą średnią i wzorowe zachowanie otrzymali również: Kinga Kurp i Adrian Kłosowski z klasy 8a oraz Michalina Pardoła i Oliwia Korkowska z klasy 8b
Doceniono również zaangażowanie najaktywniejszych przedstawicieli trójek klasowych, uczniów działających w SU oraz.
Ważną część uroczystości stanowiło wystąpienie młodzieży pod kierunkiem wychowawców klas ósmych i siódmych. Były wspomnienia, wesołe piosenki i teksty ku refleksji.
Jeszcze tylko świadectwa…. Ale to już jutro