22 marca 2011 - Powitanie Wiosny

22 marca 2011 roku uczniowie klasy "0" oraz klas I "a" i I "b" wyruszyli barwnym i rozśpiewanym korowodem nad rzekę. Na czele korowodu niesiono symbol odchodzącej zimy - Marzannę. Dzieci z radością pożegnały zimę, a zabrały do szkoły wiosnę - Gaik Maik.

To nie koniec atrakcji tego dnia. Uczniowie klas młodszych zorganizowali Wiosenny Turniej Sportowy. Rywalizowali na poziomach klas I, II i III, a "zerówkowicze" choć nie rywalizowali, to chętnie uczestniczyli w przygotowanych konkurencjach. Wygrali wszyscy uczestnicy - zgodnie z zasadą: "W zdrowym ciele - zdrowy duch".

Dla klas starszych również przygotowano turniej w kategoriach: klasy IV, V, VI. Klasy czwarte rywalizowały w grze "Dwa ognie" - zwycięzyła klasa IVb. Klasy piąte i szóste grały w piłkę siatkową. Zwyciężyły Vb i VIa.