Przegląd Piosenki Niemieckojęzycznej

W piątek 19 kwietnia uczennice naszej szkoły, klasy 7b Lena Lisowska oraz Aleksandra Połeć wzięły udział w XI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckojęzycznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Końskich. Podczas przeglądu na scenie wystąpiło łącznie 8 osób. Nasze uczennice walczyły o zwycięstwo z  reprezentantami II LO w Końskich, ZSP nr 1 oraz  ZSP nr 3 w Końskich. Udział uczniów szkół podstawowych w przeglądzie – uczennic naszej Dwójki był nowością w tym konkursie. Dziewczynki świetnie przygotowały się do występu zarówno wokalnie jak i językowo. Aleksandra Połeć wykonała utwór Yvonne Catterfeld ,,Du hast mein Herz gebrochen” a Lena Lisowska zaśpiewała piosenkę Helene Fischer ,,So kann das Leben sein” za wykonanie której otrzymała wyróżnienie. Serdeczne gratulacje dla naszych uczennic za odwagę, perfekcyjne wykonanie utworów i zdobyte wyróżnienie.