„Mity greckie” inaczej.

W czwartek, 11 kwietnia klasy 5 oraz 6 b pod opieką wychowawców wyjechały do Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej na spektakl edukacyjny pt. „Mity greckie”, którego celem była popularyzacja mitologii wśród młodzieży. Na scenie pojawiło się tylko czworo aktorów, ale widzowie mogli odnieść wrażenie, że jest ich znacznie więcej. Taki efekt uzyskano dzięki zastosowaniu masek, lalek oraz animacji i obrazów multimedialnych. Przedstawienie „uwspółcześniono” chwytliwą muzyką, popularnymi piosenkami, odniesieniami do gier komputerowych i social mediów. Spektakl trafił w gust młodzieży, o czym świadczą spontaniczne oklaski w trakcie przedstawienia oraz śpiewanie wspólnie z aktorami piosenek. Czekamy na więcej!