Wycieczka Sabat - Krajno z okazji Dnia Chłopaka

26 września uczniowie klas 6b i 7a wraz z wychowawczyniami udali się do Parku Linowego Sabat Krajno z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka. Po krótkim przeszkoleniu i przebyciu trasy próbnej, zakwalifikowani przez instruktorów do odpowiednich grup sprawnościowych, uczniowie przystąpili do pokonywania tras. Wymagało to od uczestników dużej uwagi, sprawności fizycznej, ale i odwagi. Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Po wysiłku fizycznym wraz z przewodnikiem wdrapali się na zbocza góry, gdzie można było podziwiać miniatury słynnych budowli, wykonanych w skali 1:25. Pan przewodnik w humorystyczny sposób przedstawiał poszczególne perełki architektoniczne. Po stromym zejściu w dół czekały ich wrażenia w kinie 6D, gdzie każda grupa miała do wyboru dwa filmy. Pełny wrażeń wycieczkowy dzień zakończyli pizzą.