Konkursy w roku szkolnym 2017-2018
Konkursy gminne:
- ,,Młodzież zapobiega pożarom” I miejsce - Weronika Kaczmarska VI B
- ,,Bądźmy bezpieczni” - I miejsce - Anna Szewczykowska, II miejsce Domagała Oskar i Jakub Madej
- ,,Ekologia w poezji i prozie” - I miejsce Michalina Pardoła i Igor Kawecki, II miejsce - Julia Stąpór, III miejsce Klaudia Kaniowska
- ,,Życzenia dla Polski na kolejne 100 lat” - II miejsce Michalina Pardoła i Magdalena Kowalczyk, III miejsce Marcelina Ćwik i Julia Kołodziejczyk, wyróżnienie - Oskar Dzwonnik
- gminny konkurs kolęd i pastorałek ,,Śpiewajmy Dziecinie” - I miejsce Natalia Boruń
- Olimpiada Matematyczna Przedszkoli - III miejsce Fidos Roksana, Małkiewicz Oskar, Bielecki Szymon
Konkursy powiatowe:
- Rajd harcerski ,,Smoka Tortowego” - II miejsce drużyny ,,Wilki”
- Najsympatyczniejsza klasa - II miejsce klasa I B
Konkursy wojewódzkie:
- Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ,,Jasnogórska Królowa Polski” - wyróżnienie Natalii Siwek
- Finał I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - tytuł finalisty Natalia Siwek
- Wojewódzki Konkurs Recytatorski - Wojciech Misiowiec, Zofia Kloczkowska
- Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej - II miejsce Natalia Boruń
- V Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej Święty Krzyż 2018 - wyróżnienie Natalia Boruń
- Brązowa Odznaka Chorągwiana Jodła - wyróżnienie i przyznanie odznaki
Konkursy ogólnopolskie:
- XXVIII Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski - laureat Brązowego Klucza do Tajemnic Wszechświata - Wojciech Misiowiec
- 23 Ogólnopolski Konkurs Piosenki ,,Wygraj Sukces” - wyróżnienie Natalia Boruń
- VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - wyróżnienie Natalia Boruń
Zawody miejsko - gminne - osiągnięcia dziewcząt:
- I miejsce mini piłka koszykowa, tenis stołowy, mini piłka ręczna
- II miejsce w halowej piłce nożnej, mini piłce siatkowej, badmintonie drużynowym, drużynowych biegach przełajowych w trójboju LA
Zawody sportowe powiatowe:
- III miejsce mini piłka koszykowa
Zawody miejsko - gminne - osiągnięcia chłopców:
- I miejsce mini piłka nożna, mini piłka ręczna, mini piłka koszykowa, drużynowy tenis stołowy,
- II miejsce mini piłka siatkowa
Zawody powiatowe:
- II miejsce mini piłka nożna
- II miejsce mini piłka koszykowa
- V miejsce - mini piłka ręczna
Finały wojewódzkie:
- III miejsce czwórbój LA
- VI miejsce sztafeta szwedzka
- III miejsce czwórbój LA indywidualnie
- III miejsce mini piłka nożna
- VII miejsce mini piłka siatkowa