Konkursy w roku szkolnym 2016/2017
Uczniowie wzięli udział w konkursach:
1. Gminny konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Śpiewajmy Dziecinie 2017” – II miejsce Natalia Boruń
2. X Jubileuszowy Gminny Konkurs Sztuki Recytatorskiej ,,Wierszowisko” – nominacja do udziału w konkursie wojewódzkim – Nikola Osóbka, Zofia Kloczkowska, Eliza Szcześniak
3. Gminny konkurs plastyczny ,,Stąporków za 100 lat” – wyróżnienie Amelia Młodawska, Martyna Wiśniewska, Jakub Banak, Eliza Szcześniak, Alicja Komisarczyk, Maciej Gibała
4. Gminny Konkurs o Samorządzie Terytorialnym ,,50 lat Nadania Miastu Stąporków Praw Miejskich” - I miejsce Natalia Siwek
5. Gminny konkurs ekologiczny ,, Ekologicznie modni”
Uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w rozgrywkach sportowych.
Osiągnięcia dziewcząt:
- zawody miejsko – gminne (drużynowo):
II miejsce w mini piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego,
I miejsce w mini piłce nożnej halowej,
I miejsce w mini piłce koszykowej,
II miejsce w mini piłce siatkowej,
I miejsce w mini piłce ręcznej,
III miejsce w trójboju LA,
I miejsce w drużynowych biegach przełajowych,
indywidualnie:
I miejsce Alicja Komisarczyk w biegu na dyst. 800 m,
II miejsce Zofia Kloczkowska w biegu na dyst. 800 m,
III miejsce Olga Górecka w biegu na dyst. 800 m,
IV miejsce Julia Kościelniak w biegu na dyst. 800 m,
V miejsce Zuzanna Lunge w biegu na dyst. 800 m,
IV miejsce Oliwia Dulewicz w indywidualnym tenisie stołowym,
V miejsce Wiktoria Kaczmarczyk w indywidualnym tenisie stołowym,
III miejsce Olga Górecka i Zofia Kloczkowska w drużynowym tenisie stołowym,
IV miejsce Wiktoria Kaczmarczyk w badmintonie indywidualnym,
IV miejsce Wiktoria Kaczmarczyk i Julia Adamczyk w badmintonie drużynowym,
- zawody powiatowe (drużynowo):
IV miejsce w mini piłce nożnej halowej,
IV miejsce w mini piłce koszykowej,
VI miejsce w mini piłce siatkowej,
indywidualnie:
IV miejsce Wiktoria Malinowska w badmintonie indywidualnym
– półfinał wojewódzki (drużynowo)
IV miejsce w mini piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego,
IV miejsce w mini piłce halowej,
V miejsce w mini piłce koszykowej
Osiągnięcia chłopców:
- zawody miejsko – gminne:
I miejsce w mini piłce nożnej,
I miejsce w mini piłce ręcznej,
I miejsce w mini piłce koszykowej,
I miejsce w czwórboju LA,
I miejsce w trójboju LA,
I miejsce w drużynowym tenisie stołowym,
I miejsce w badmintonie drużynowym,
I miejsce w drużynowych biegach przełajowych,
II miejsce w mini piłce siatkowej
indywidualnie:
I miejsce Mateusz Różański w biegu na dyst. 1000 m,
I miejsce Szymon Wiśniewski w tenisie stołowym,
I miejsce Szymon Wiśniewski w badmintonie,
I miejsce Mateusz Nowaczek w trójboju LA,
I miejsce Cyprian Dziubiński w biegu na dyst. 60 m,
II miejsce Krzysztof Rupniewski w biegu na dyst. 60 m,
I miejsce Mateusz Usiński w rzucie piłeczką palantową,
III miejsce Mateusz Usiński w skoku w dal,
II miejsce Bartłomiej Domagała w trójboju LA,
III miejsce Kacper Szmul w trójboju LA,
II miejsce Krzysztof Rupniewski w tenisie stołowym,
II miejsce Patryk Kolus w biegu na dyst. 800 m,
- zawody powiatowe (drużynowo):
V miejsce w mini piłce siatkowej,
VI miejsce w tenisie stołowym
indywidualnie:
IV miejsce Szymon Wiśniewski w badmintonie
- półfinały wojewódzkie (drużynowo):
VI miejsce w mini piłce nożnej,
V miejsce w mini piłce ręcznej
- finały wojewódzkie (drużynowo):
VIII miejsce w czwórboju LA,
III miejsce w trójboju LA
indywidualnie:
Mateusz Nowaczek – Mistrzostwo Województwa w trójboju LA.