Kochani Dziadkowie…..

Dnia 22 stycznia o godzinie 10.00 w sali oddziału przedszkolnego odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci I Dziadka. Goście licznie przybyli i z zaciekawieniem oglądali występy maluczkich. Dzieci śpiewały, tańczyły i pięknie deklamowały wiersze, a wszystko to po to, by rozbawić, zachwycić i serdecznie podziękować za miłość przybyłym gościom. Po części artystycznej dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom samodzielnie przygotowane bukiety kwiatów i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Reszta naszego wyjątkowego spotkania upłynęła w atmosferze  ciekawych opowieści babć  i zabawnych wspomnień dziadków podczas wspólnie pitej herbatki. To było bardzo miłe przedpołudnie.  Kochanym Dziadkom DZIĘKUJEMY ZA MIŁOŚĆ ,  MADROŚĆ I POŚWIĘCONY CZAS I JESZCZE RAZ ŻYCZYMY ZDROWIA I POCIECHY Z NAS- WNUCZĄT.

Wychowawczyni: Karolina Pióro