Przygotowujemy akademię z okazji Święta 3 Maja

Przed nami kolejne wyzwanie - uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Występ odbędzie się 29 kwietnia w szkole podstawowej.
I nadszedł dzień przedstawienia. Harcerze pokazali się z dobrej strony. Narratorki Eliza i Małgosia, oraz recytatorzy i wokaliści wystapili w mundurach. Pozostali aktorzy wystepowali w drobiazgowo przygotowanych strojach z epoki. Uczniowie klas drugich z ludowego zespołu tanecznego zaprezentowali poloneza. Gwoździem programu była reprodukcja obrazu Jana Matejki "Konstytucja 3 Maja", prezentowana przez harcerzy z gimnazjum. Obecnością na akademii zaszczyciła nas Pani Burmistrz Dorota Łukomska oraz bardzo liczne grono rodziców, którzy jak zawsze wspierają poczynania naszej drużyny.