Niezapomniany Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w „Dwójce”

Wszystkie dzieci miały tego dnia sporo atrakcji.

Najmłodsze klasy oglądały „Film o pszczołach” oraz wraz z wychowawcami brały udział w turnieju sportowym. Było to niezwylke kolorowe święto, gdyż każda klasa prezentowała sie w ubraniach innego koloru. W przerwie uczniowie zjedli pizzę a na zakończenie niespodzianka – lody dla każdego!

Klasa Va grillowała poza szkołą, zaś klasa Vb spędziła Dzień Dziecka na pływalni w Czarnieckiej Górze.

Klasy czwarte i szóste rozegrały najpierw Turniej Mini Euro w piłce nożnej, brały udział w konkurencji „Rodzinka” oraz wykonywały graffiti. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęły klasa IVa (Rosja) i VI b (Polska) i w nagrodę wraz z wychowawcą wybiorą się do pizzerii, klasy IVb i VIa otrzymały piłki.  Po poczęstunku w postaci grillowanej kiełbaski, rozegrał się turniej „Jaka to melodia?”.  Po trzech rundach, w których brało udział 12 uczestników do finału przeszli: Dominika Deszczyńska, Luiza Socha i Kuba Kurp, który zadziwił wszystkich doskonałą znajomością melodii polskich oraz zagranicznych i zajął I miejsce.  Publiczność miała możliwość pomóc uczestnikom w zdobywaniu premiowanych punktów śpiewając znane utwory w wersji karaoke. Zabawa była wspaniała, pomimo pogody, która spłatała deszczowego figla. Bawili się uczniowie a do nich przyłączyli się nauczyciele i rodzice, którzy rozegrali między sobą mecz towarzyski, oraz przygotowali dla uczniów skecz o żyrafie.

Atrakcyjne nagrody i poczęstunek ufundowane zostały przez Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła”.