Miejsko - gminne zawody w Halowej Mini Piłce Nożnej dziewcząt

Dnia 23 października 2010r. w hali sportowej w Stąporkowie odbyły się zawody miejsko-gminne w Halowej Mini Piłce Nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiły reprezentacje trzech szkół: PSP Niekłań, PSP nr 1 Stąporków, PSP nr 2 Stąporków. Zagrano systemem ,,każdy z każdym", czas gry 2 x 6 minut.

Zwyciężyły dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stąporkowie. Druga lokata przypadła PSP nr 1 w Stąporkowie, trzecia -  PSP w Niekłaniu.

Najlepszym strzelcem imprezy okazała się Wiktoria Rurarczyk (PSP nr 2 Stąporków), zdobywczyni 5 bramek. Oprócz niej skład zwycięskiej drużyny tworzyły:

Kurp Karina - kl. V

Lunge Wiktoria- kl. VI

Odzimek Eryka - kl. VI

Łazarczyk Natalia - kl. VI

Jedynak Weronika - kl. VI

Misiowiec Anna - kl. VI

Nowek Agata - kl. VI

Stachura Patrycja - kl. VI

Ordzińska Julia - kl. VI

Opiekunem drużyny PSP 2 Stąporków jest Justyna Lipowska. Pozostałymi ekipami opiekują się : Małgorzata Świercz ( PSP 1 Stąporków) , Iwona Stępień ( PSP Niekłań).

Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy w Stąporkowie reprezentowany przez Ryszarda Janusa oraz PSP 2 Stąporków.

Wyniki:

SP 1 Stąporków - SP Niekłań                         2 : 1