„Nocne czuwanie” Młodych Wilków

Nasza ostatnia zbiórka to prawdziwe szaleństwo. Najpierw w swoich zastępach przemierzaliśmy ciemne korytarze prowadzące do skarbców w których nie było pieniędzy lecz: słodycze, napoje, akcesoria do nakrycia stołów (obrusy, sztućce, talerze, kubki)oraz  akcesoria do zrobienia klimatu przy stole (świece, kwiaty). W drodze powrotnej obładowani niczym wielbłądy musieliśmy pokonać tor przeszkód, rozwiązywać rebusy, krzyżówki. Gdy wszystkim zastępom udało się dotrzeć ze zdobytymi skarbami do wilczówki rozpoczęła się prawdziwa andrzejkowa zabawa. Mogliśmy sami udekorować stoły i suto je zastawić zdobytymi smakołykami i  pysznymi napojami, chłopcy ustawili dyskotekowe światła i puścili muzyke.  Tańczyliśmy, śpiewaliśmy z krótkimi przerwami na przekąskę i UWAGA-WIZYTĘ W POKOJU MARZEŃ, który przygotowały dla nas KOCHANE HARCERKI. To tam mogliśmy wymarzyć sobie przyszłość. Było gwarno, radośnie, smacznie i dłuuuuuuugo, bowiem głosy „Młodych Wilków” wypełniamy mury szkoły do 20.30.
                                                        Czekamy z niecierpliwością na kolejne wilcze szaleństwa
                                                                           Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!