„Zabawa choinkowa w klasach 0-III”

Karnawał to czas radości i zabawy. Doskonałą ku temu okazją jest, z pewnością, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w środę 30 stycznia.  Uczniowie klas 0-III przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe, które zaprezentowali podczas pokazu na królową i króla balu.  Wśród radośnie tańczących dzieci można było znaleźć biedronki, , księżniczki, Batmanów czy policjantów.

Wielką atrakcją okazały się konkursy, zabawy i malowanie twarzy,  które zostały przygotowane przez niezastąpioną grupę uczniów z klas trzecich gimnazjum. Podczas zabawy choinkowej dzieci zatańczyły wspólnie kilka układów tanecznych zaprezentowanych przez uczennice z gimnazjum.

Dzieci, rodzice oraz nauczyciele włączyli się do udanej zabawy.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za przygotowanie tak wspaniałej imprezy oraz dla uczniów z gimnazjum zapewniającychdobrą zabawę wszystkim dzieciom.

Nad organizacją i przebiegiem  zabawy choinkowej czuwały panie: p. Karolina Pióro oraz  p. Katarzyna Rusin.