Hodowla patyczaków

Nasza hodowla

Już od jakiegoś czasu marzyliśmy, żeby mieć w naszej sali zwierzątko. Długo zastanawialiśmy się jakie. Ustaliliśmy że najciekawsze będą patyczaki. W ostatnim czasie oglądaliśmy dużo filmów w internecie dotyczących patyczaków, czytaliśmy artykuły dotyczące trybu życia tych owadów, uczyliśmy się jak o nie dbać. W ostatni poniedziałek w naszej przedszkolnej sali czekała na nas super niespodzianka - DWA OGROMNE PATYCZAKI!!!!! PODEKSCYTOWANI OBERWOWALISMY OWADY, A I ONE WYDAWAĆ BY SIĘ MOGŁO PATRZYŁY NA NAS Z ZAINTERESOWANIEM. Natychmiast zrobiliśmy im terrarium i nadaliśmy imiona. Każdego dnia kto inny pełni dyżur nad Calineczką i Karolem, dbając o to by zwierzątka miały świeże listki, nawilżone podłoże i czyste terrarium. Nasze zwierzątka są super!!!!!!